» » Шановні медичні працівники та ветерани медичної галузі!

Шановні медичні працівники та ветерани медичної галузі!

День медичного працівника – це чудова нагода ще раз подякувати лікарям, медсестрам і всьому медичному персоналу за сумлінну щоденну працю, за надію, яку ви даруєте людям, лікуючи і підтримуючи їх.

Зараз, в період всесвітньої пандемії коронавірусу, ми всі як ніколи усвідомлюємо важливість вашої роботи. Ризикуючи власним здоров’ям, ви продовжуєте залишатися на передовій та рятувати життя людям.

Сновська міська рада не стоїть осторонь ваших проблем.

Зокрема, міською радою було виділено 600 тис. грн для матеріального заохочення медпрацівників, які працювали з хворими на коронавірус.

Приємно усвідомлювати, що останніми роками колектив лікарні став поповнюватися молодими фахівцями. Підтримуючи їх, на даний час триває процедура підготовки документів для придбання квартири молодому лікарю, який приїхав працювати в нашу громаду. В цьому році вже виплачено 100 тис. грн підйомних ще одному молодому лікарю.

Прийнята депутатам і діє Програма місцевих стимулів для медичних працівників Сновської громади, якою передбачена виплата  додаткової  заохочувальної  надбавки в розмірі 50% посадового окладу  щомісячно протягом першого року роботи молодим  лікарям.

Діє Комплексна програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги,  на яку в міському бюджеті на цей рік передбачено 702 тис. грн. Завдяки цій програмі здійснюються дофінансування до заробітної плати медичним працівникам на селі та здійснюються закупівлі  медикаментів та  перев’язувальних матеріалів для сільських фельдшерських пунктів і амбулаторій. Це дало можливість зберегти мережу сільських медичних закладів у громаді і не закривати їх.

У рамках реалізації Програми DOBRE, учасником якої є наша громада, у цьому році буде виділено 49 тис. доларів на вдосконалення медичних послуг. Співфінансування з місцевого бюджету складатиме 30% (близько 400 тис. грн.)

Шановні медики!

Свою професію ви обирали за покликом душі, бо тільки людина з великим серцем здатна присвятити своє життя медицині, віддати всі свої знання та всі свої сили благородній справі – збереженню здоров’я та спасінню життя інших.

Низький уклін та слова подяки вам за добрі серця та золоті руки, високий професіоналізм.

Від щирого серця бажаю вам благополуччя, любові, родинного затишку, тепла і розуміння від близьких, невичерпної енергії і людської шани!

З повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ