» » Шановні мешканці громади, керівники установ підприємств та організацій, власники кафе, магазинів, аптек!

Шановні мешканці громади, керівники установ підприємств та організацій, власники кафе, магазинів, аптек!

Звертаюся до вас з надією на розуміння і підтримку. Обираючи шлях розвитку Сновської ОТГ, як туристичної, нам усім необхідно потурбуватися про красу й порядок на наших вулицях. Давайте зробимо разом так, щоб наші села і місто не зустрічали гостей поламаними парканами та бур’янами. Нехай всюди квітнуть клумби, буде чистота і порядок.

Міська влада вкотре нагадує населенню та керівникам установ і організацій про дотримання чистоти і порядку на прилеглих територіях до підприємств та приватних садиб. Зокрема, звертає увагу на необхідність укладання угод з ЖЕД на вивіз сміття. Для цього необхідно звернутися до житлово-експлуатаційної дільниці за адресою: м.Сновськ, вул. Вишнева,53. Т.: 2-19-19. Зазначу, що послуги з вивезення сміття ЖЕД надає постійно протягом року, відповідно до затвердженого графіка. По-перше, це дуже зручно,  не треба думати куди подіти відходи. А по-друге – навколишнє середовище стане чистішим, бо сміття не потраплятиме в ліси, річки, узбіччя доріг між населеними пунктами. (Тарифи на послуги ЖЕД були затверджені рішенням виконкому № 151 від 21.12.2017 року і оприлюднені на сайті міськради https://snovmr.gov.ua/zasidannya-vykonavchogo-komitetu-15/ та в газеті «Промінь» від 6 січня ц.р.).

Моя робота – це в першу чергу профілактика, а вже потім – покарання. Я ходжу вулицями міста і проводжу розмову з тими мешканцями, які захаращують проїзди та тротуари, не приділяють належну увагу прибиранню прилеглої до будівель території. Приємно, що у переважній більшості випадків люди розуміють ситуацію і усувають проблему. Але 4 протоколи все ж таки довелося скласти минулого року. Їх розглядає адмінкомісія міської ради на чолі з першим заступником міського голови І.Г Ордою і призначає покарання у вигляді штрафів тощо. Рейди та перевірки територій та об’єктів Сновщини,  щодо дотримання підприємствами, установами, організаціями, громадянами законодавства у сфері благоустрою, будуть і надалі регулярно проводитися міською радою.

До речі, хочу нагадати, що санітарний день тижня у місті, відповідно до Правил благоустрою – четвер. Тож давайте будемо свідомими громадянами і разом покращимо естетичний вигляд наших населених пунктів. А починати потрібно з себе, з своєї домівки, зі своєї вулиці, з організації, де працюєш. Порядок і чистота залежить від нас самих.

Сергій ВОРОБЕЙ, інспектор з благоустрою міської ради

Leave a Reply