» » Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту Сновщини, ветерани та шанувальники спорту!

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту Сновщини, ветерани та шанувальники спорту!

Прийміть найщиріші вітання зі святом – Днем фізичної культури і спорту, який щорічно відзначають в Україні у другу суботу вересня. Фізикультура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, вагомі здобутки у спорті мають і вихідці зі Сновщини. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів в громаді ‒ це пріоритетне завдання міської ради.

Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, удачі, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту, зміцнює здоров’я нації!

З повагою – міський голова Олександр Медведьов

Leave a Reply