» » Шановні військовослужбовці і ветерани Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці і ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної держави. Захист рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Дякуємо вам, що сьогодні ви знову мужньо протистоїте російським  агресорам, тримаючи оборону України, захищаєте її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість, наближаєте Перемогу і мирне життя.

У цей день згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу!

Дякую за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО/ООС, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Щиро бажаю нашим захисникам віри у Перемогу, міцного здоров’я, успіхів у військовій справі, а їхнім сім’ям – обов’язково дочекатися їх живими і здоровими додому!

Віримо в  ЗСУ!

Слава Україні! Героям Слава!

З глибокою повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ