» » Шановні жителі та гості Сновщини! Дорогі ветерани Другої світової!

Шановні жителі та гості Сновщини! Дорогі ветерани Другої світової!

Вітаю вас зі світлими травневими святами – Днем пам’яті та примирення і річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Щиро зичу всім ветеранам і їхнім рідним міцного здоров’я, довголіття, любові, шани і миру! Низький уклін вам за стійкість та мужність!

Великою ціною ми 77 років тому разом із нашими друзями та партнерами – антивоєнною коаліцією, як на той час була антигітлерівська  – дістали перемогу над нацизмом, перемогу над найстрашнішим злом в історії людства. Ми схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих.

«Ніколи знову!» – стало гаслом перемоги у 1945 році. А зараз Україна постала перед новим викликом – триває неоголошена війна з росією.

Росіяни спеціально підмінюють поняття. І нині нас,  українців,  які є патріотами своєї держави, які бережуть свою багатовікову історію, які розмовляють на рідній мові, які шанують пам’ять предків і захищають цілісність і суверенітет України, називають нацистами.

Прикро, що зомбовані своїм телебаченням росіяни відірвані від реальності. За путінським задумом, росія повинна врятувати Україну від «украй правих націоналістів і неонацистів», які нею керують. Для досягнення своєї мети вони бомбардують пологові будинки, школи, лікарні і домівки людей, руйнуючи міста, поширють дезінформацію про «спецоперацію» на Донбасі. Щодня вчиняють воєнні злочини, що прирівнюються до геноциду. Знову і знову!

Тож саме їх можна сміливо назвати нацистами!

Нині Україна є епіцентром протистояння агресору у Європі. Наші воїни мужньо стоять на захисті держави і її громадян.

Пам’ятаємо, той, хто захищає свою землю, завжди перемагає!

Висловлюю подяку нашим захисникам і захисницям, які нині боронять незалежність і суверенітет України!

Ми обов’язково переможемо!

Мир і благополуччя прийдуть на наші землі!

Віримо в Збройні Сили України!

Слава Україні!

З повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ