Шануємо маму Героя!

День матері! Цей травневий день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина.

Однак, в нашій країні десятий рік триває війна, на якій від рук російських окупантів щодня гинуть кращі сини і дочки матерів, кращі діти нашої неньки України. Тому українці відзначають цей день з особливими відчуттями. Саме материнська любов і віра надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.

Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну! Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці…

На знак пошани з нагоди Дня матері міський голова Олександр Медведьов разом з начальником 2-го відділу Корюківського РТЦК та СП Андрієм Ісаченком відвідали матерів загиблих Героїв Сновщини і вручили їм подарунки, «Подяки матерям» і квіти.

Старости зі словами підтримки і подяки за синів-захисників привітали матерів загиблих Героїв у селах громади.

Шануємо маму Героя! І схиляємо голови перед усіма українськими матерями, молитви яких захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

Бажаємо всім родинного тепла, злагоди в сім`ях,  здоров’я і мирного неба!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради