» » Що зроблено за два роки існування Сновської ОТГ в галузі освіти

Що зроблено за два роки існування Сновської ОТГ в галузі освіти

В громаді  налічується 10 закладів дошкільної освіти, в тому числі 8 – в складі НВК та 27 груп у діючих закладах. Чисельність дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти складає 558, що становить 86,4% від загальної кількості дітей відповідної вікової категорії.

Кількість учнів загальноосвітніх закладів складає 2082.

З 1 вересня 2018 року 221 учень у 12 перших класах навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти в сучасному освітньому середовищі Нової української школи.

Кількість дітей з особливими освітніми потребами, для яких організовано інклюзивне навчання, зросла із 2 у 2016 році до 10 дітей у 2018 році.

На даний час в громаді функціонують 3 опорних школи, 13 шкіл та 7 НВК.

Ведеться систематичне оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, зокрема оснащення їх обладнанням з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів.

 У 2017 р.:

 • Направлено на оснащення Сновської гімназії засобами навчання 860,0 тис. грн. – придбано обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальні комп’ютерні комплекси з мультимедійними засобами навчання.

 У 2018 р.: 

 • Закуплено меблів та обладнання для Сновського НВК на суму 185,6 тис. грн.
 • У 2018 р. придбано комп`ютерну техніку та меблі для Рогізківського НВК на суму 34,5 тис. грн.

Для здійснення оптимізації мережі закладів освіти, оновлення автопарку та розвантаження маршрутів у 2015-2018 роках із різних джерел фінансування придбано 4 шкільних автобуси загальною вартістю 5,8 млн. грн.

Створено новий освітній простір в рамках реформи «Нова українська школа»  – придбано 221 комплект меблів-трансформерів (письмовий стіл та стілець) для першокласників  всіх перших класів  навчальних закладів громади на загальну суму 340,5 тис. грн.

 

З часу створення ОТГ протягом 2017-2018 років проведено капітальні     ремонти та реконструкцію 5 закладів освіти громади, а саме:

У 2017 році:

 • Проведено капітальний ремонт існуючих приміщень Сновської гімназії. Загальна кошторисна вартість об’єкту склала 5,6 млн. грн. 
 • Замінено віконні та дверні блоки в Петрівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ». На реалізацію проекту спрямовано 1,1 млн. грн.
 • Здійснена реконструкція будівлі Сновської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 в частині віконних та дверних блоків на загальну суму 721,1 тис. грн. та проведено капремонт фасаду будівлі на суму 583,0 тис. грн.
 • Проведено капітальний ремонт в Сновському НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.» по заміні віконних та дверних блоків на загальну суму 1,0 млн. грн.
 • Проведено капітальний ремонт будівлі Сновського центру дитячої та юнацької творчості. На реалізацію проекту спрямовано 1,5 млн. грн.

У 2018 році:

 • Розпочато реконструкцію їдальні Сновської гімназії – реалізовано І чергу проекту вартістю 2,3 млн. грн.
 • Проведено капремонт фасаду будівлі Сновської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 на суму 825,9 тис. грн.
 • Завершено капітальний ремонт в Сновському НВК «ДНЗ-СЗНЗ І ст.». Сума видатків склала 314,1 тис. грн.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій

Leave a Reply