» » Щодо дистанційного навчання

Щодо дистанційного навчання

Відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2019 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 18 грудня 2018 року № 96, Чернігівський центр з 4 березня ц.р. проводить постійно діючий семінар «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» (за дистанційною формою навчання). До дистанційного навчання запрошуються депутати місцевих рад та працівників їх апаратів, виконкомів.

Упродовж  березня – грудня ц.р. за вісьмома модулями з визначених тем слухачі зможуть опрацювати як теоретичний матеріал, так і отримати практичні знання, задати запитання викладачеві, пройти відповідне тестування за підсумками кожного модуля, і в кінцевому результаті отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

Запрошуємо депутатів місцевих рад, працівників їх апаратів, виконкомів до реєстрації та проходження навчального курсу за адресою http://moodle.sivertraining.org.ua/.  Роз`яснення щодо роботи програмного забезпечення та інших технічних питань додаються.

Телефон для довідок: 676-052;  675-021. Е-mail: chcppk@gmail.com

Контактна особа: Шакун Олександр Олександрович – завідувач сектора інформаційно-комп’ютерного забезпечення Центру.

Leave a Reply