» » Щодо можливості здобуття освіти особами з інвалідністю в університеті «Україна»

Щодо можливості здобуття освіти особами з інвалідністю в університеті «Україна»

Університет “Україна”заклад інтегрованого типу, метою якого є забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім членам суспільства, зокрема, людям із інвалідністю шляхом реалізації політики рівних можливостей.

Серед 31000 студентів денної, заочної та дистанційної форм навчання в університеті налічується близько 1500 студентів з інвалідністю. Студенти з особливими потребами навчаються разом зі своїми здоровими однолітками в інтегрованих групах – мікро – моделях соціального середовища. Для забезпечення рівного доступу таких студентів до навчання в університеті впроваджується система супроводу навчання, що включає новітні освітні технології, спеціальні методи підтримки й адаптивні технічні засоби.

Основою набуття вищої освіти є державні освітні стандарти, обов’язкові для всіх студентів, незалежно від стану їх здоров’я. Тільки при такому підході випускники з інвалідністю як професіонали можуть бути конкурентоздатними на ринку праці. Сприймаючи студентів із інвалідністю як рівних, до них висувають такі ж вимоги з боку ВНЗ, як і до інших студентів, але надають необхідну підтримку відповідно до їхніх освітніх потреб.

Спектр із 46 спеціальностей охоплює найбільш конкурентоспроможні на ринку праці професії. Зміст навчально-виховного процесу визначено на основі новітніх досягнень педагогіки і з урахуванням передового досвіду кращих не лише вітчизняних, а й закордонних вищих навчальних закладів.

За більш детальною інформацію необхідно  звертатися до Чернігівської філії Відкритого міжнародного університету «Україна» (м. Чернігів вул. Музейна (Горького) 3, кім. 57; e-mail: Chernihiv_Ukraina@ukr.net, V.Kupriyanenko@ukr.net; телефони приймальної комісії (0462)612307, 0993340288, 0682367378, 0934607420).

Управління соціального захисту населення Щорської райдержадміністрації

Leave a Reply