» » ЩОДО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

ЩОДО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Нагадуємо, що з третього листопада в області діє графік можливих відключень електроенергії, згідно з яким усі споживачі, які підпадають під відключення (а це приблизно 75% від їх загальної кількості), розділені на дві групи і відключаються у певні часові проміжки: у парний день місяця відключена перша група споживачів від електропостачання з 9.00 до 13.00 та з 17.00 до 21.00, друга – з 5.00 до 9.00, з 13.00 до 17.00 та із 21.00 до 1.00.

До 1 групи споживачів віднесені населені пункти Єліне, Жовідь, Заріччя, Займище, Іванівка, Камка, Лука, Лютівка, Низківка, Нові Боровичі, Петрівка, Піщанка, Попільня, Привільне, Радвине, Смяч, Ст.Рудня, Тур’я, Філонівка, Хотуничі, Щокоть.

До 2 групи споживачів віднесені населені пункти Великий Щимель, Гірськ, Хрінівка, Клюси, Липівка, Гута Студенецька, Сальне, Тихоновичі, Софіївка, Чепелів та Сновськ.

У той же час окремі вулиці та будинки взагалі можуть не відключатися від електромережі у зв`язку з тим, що на них розташовані об’єкти критичної інфраструктури.

Міська рада додатково надсилала листи з проханням не включати до графіка можливих відключень вул. Вишневу та Я.Мудрого у Сновську, де розташовані хлібозавод і місцеве птахопідприємство.

Нагадуємо, що відключення електроенергії належить виключно до компетенції Ат «Чернігввобленерго»!

  • Знайти перелік адрес з номерами будинків, які потрапили до першої і другої групи можливих відключень електроенергії та зміни в графіках ви можете сайті АТ «Чернігівобленерго» за посиланнямhttps://chernihivoblenergo.com.ua/.

Триває війна, тож просимо всіх з розумінням поставитися до тимчасових труднощів. Після Перемоги ми все відбудуємо і завжди будемо з електроенергією!

Віримо в ЗСУ! Слава Україні!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю