» » Щодо життєдіяльності громади в скрутний час

Щодо життєдіяльності громади в скрутний час

На нараді з підприємцями міський голова Олександр Медведьов коротко розповів про ситуацію, яка склалася на даний час в громаді. Він зазначив, що міська рада працює цілодобово та докладає всіх зусиль, аби громада була забезпечена всіма необхідними засобами і умовами для нормальної життєдіяльності, а також вчасно були про все проінформовані.

На нараді обговорювалося питання доставки муки для випікання хліба, йшлося й про ліки для важкохворих людей, про забезпечення незахищених верств населення молочними продуктами. Крім того, міський голова попросив керівників підприємств  заплатити своїм працівникам заробітну плату за минулий місяць.

До підприємців звернулась Любов Клименко, керівник відділення поштового зв’язку, з проханням виручені від торгівлі готівкові кошти приносити до відділення «Укрпошти». Ці кошти так само, як і в банку будуть зараховані на особові рахунки, а готівка буде виплачена пенсіонерам.  Є старенькі, одинокі люди (їх близько 500 чол.), які отримують гроші лише у поштовому відділені і наразі залишились зовсім без грошей та не можуть купити хліба.

Секретар міської ради Наталія Самойлова закликала не бути байдужими один до одного:  «Потурбуйтесь про літніх, самотніх, з особливими потребами людей, які мешкають поряд з вами. Якщо поряд з вами мешкають сім’ї з дітьми соціально незахищених категорій (багатодітні, сироти, інваліди), які опинились у скрутній ситуації, то звертайтесь, будь ласка, до Тетяни Матейкович (начальник центру соціальних служб) за тел.: 0681315900.  Людьми похилого віку опікується територіальний центр, за допомогою звертатись до Світлани Хоменко за тел.: 0989347220»

Наостанок Олександр Медведьов нагадав про комендантську годину, яка щодня триває з 18:00 до 6-ї ранку.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю