» » Щиро дякуємо всім, хто розчистив вулиці від снігу

Щиро дякуємо всім, хто розчистив вулиці від снігу

Сьогодні 3 березня, третій день весни, настало довгождане потепління. А ще місяць назад Сновщина разом з усією Україною потерпала від морозів та снігопадів. П’ять одиниць техніки комунального підприємства «Сновська ЖЕД» не встигали розчистити вулиці Сновська, а ще ж у громаді і понад 50 сіл! Щиро дякуємо всім, хто долучився у ті непрості лютневі дні до прибирання снігу по вулицях населених пунктів, а також тротуарів біля своїх домівок, установ, оргаінізацій, магазинів.

Міська рада особливо вдячна тим небайдужим жителям громади, які мають власні трактори, і підприємцям, які розчищали дороги за власний рахунок: ПСП «Яна Плюс» (керівник Олександр Веселий) – у Жоведі, Гірську, Піщанці, Старих Боровичах, Нових Боровичах, Петрівці та Старій Рудні; ПСП «Прогрес» (Вадим Сорокін) – у Заріччі, Тихоновичах, Тур’ї, Софіївці, Іванівці, Камці та Хотуничах; Новоборовицький спиртозавод (Василь Базалінський) – у Нових Боровичах; ПП «Нива імпульс» (Олексій Савоста) – у Старій Рудні; ТОВ «Чернігівське Полісся» (Володимир Жолобецький) – у Єліному; ФГ «Вольна праця» (Олександр Масляний) – у Смячі; ТОВ «ЕЙ СІ ДЖІ Юкрейн» (керівник Юрій Горілко) – дорогу від Клюсів до повороту на Гірськ та вулиці села Клюси. ПСП “Колос” (директор Віктор Ребенок) – у Гірську. ТОВ «Гетьманське» (Віталій Пискун) – дорогу між селами Сновського та Чепельова і вулиці в цих селах, Андрій Атрощенко та Володимир Ушатий – у Сновському; Анатолій Білоус – у Гірську; Сергій Дубина та Сергій Малашок – у Гуті Студенецькій; СТОВ «Щорссільгоспсервіс»( Григорій Божок, Іван Коваль), В.С. Приходько, А.С. Приходько та Михайло Бодяк – у Рогізках ; Віталій Герасименко, Іван Апецько, Юрій Анищенко, Володимир Костюченко та Юрій Омеляненко – у Кучинівці; Олександр Тищенко та Андрій Кислуха надали техніку для розчищення снігу у Займищі; Трактором Володимира Єрмоленка розчищено територію Сновської ЗОШ №1.

За рахунок міського бюджету прибирали дороги від снігу 8 приватних підприємств та КП «Сновська ЖЕД».

Дякуємо всім, хто з розумінням, поставився до тимчасових незручностей і згуртувався для подолання снігопаду. Гарного всім весняного настрою!

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю