» » «Школа громадянської дії» для відновлення територіальних громад Чернігівщини

«Школа громадянської дії» для відновлення територіальних громад Чернігівщини

У Чернігові пройшла «Школа громадянської дії» для відновлення територіальних громад Чернігівщини участь у якій взяли і представники Сновщини – працівники міської ради та ГО «Українське покоління».
Мета проекту – налагодження взаємодії «влада-громада» для ефективного відновлення територіальних громад, що постраждали від російської військової агресії.
Учасники заходу ознайомилися з результатами громадського аудиту від Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії, з’ясували ключові проблеми на шляху до відновлення сіл та міст спроможних територіальних громад на прикладі Миколаївщини та опрацювали механізми демократії для включення в процес відновлення громад.
Спілкування наживо дало змогу учасникам Школи більш ефективно включитися в процес навчання, подискутувати з колегами з Миколаївської області, обмнітися досвідом та налагодити зв`язки для подальшої співпраці.
Проект «Школа громадянської дії» для відновлення територіальних громад Чернігівщини реалізується у партнерстві з Громадською організацією “Доброчин” (м. Чернігів) в рамках діяльності коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».