» » У селах Шкробове та Михайлівка вже підключені перші абоненти до мережі Інтернет

У селах Шкробове та Михайлівка вже підключені перші абоненти до мережі Інтернет

Наприкінці минулого року у Києві відбулася наради щодо забезпечення доступом до Інтернету жителів населених пунктів, які розташовані в 30-ти кілометровій  зоні вздовж державного кордону України. За результатами нарада на виконання доручення заступника голови Офісу Президента Міністерство цифрової трансформації України сформувало рішення про забезпечення оптоволоконним Інтернетом ряду населених пунктів Чернігівщини.

До списку внесли і села  Михайлівка та Шкробове  Сновської  громади.

Нині ці два населені пункти вже мають оптичний Інтернет. Виконали роботи з прокладання оптичного кабелю та підключення перших абонентів до Інтернет-мережі працівники ТОВ «Смартком» м.Сновськ. Вартість робіт до Шкробового склала 92 тис. грн, до Михайлівки 163 тис. грн.

Даний проєкт вдалося реалізувати за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фонд Східна Європа .

Інтернет – необхідність для розвитку країни, бо це фундамент, на якому будується успішна цифрова держава. Нагадаємо, що  завдяки реалізації  початку реалізації у 2021 році проєкту “Інтернет-субвенція” на Сновщині було підключено до оптично-волокнного інтернету 17 сіл. Фінансувалися всі роботи з державного бюджету.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю