» » Схиляємо голови перед людським подвигом

Схиляємо голови перед людським подвигом

14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

Ми у вічному боргу перед вами, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спинами товаришів, навіть почасти не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися. Вічна вдячність живим і світла пам’ять загиблим.

Чорнобиль практично торкнувся кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших близьких і зовсім невідомих людей, хто ліквідовував наслідки аварії. Ми у невідплатному боргу перед ними, тож вшановувати маємо постійно, щодня, огорнувши увагою, розумінням, теплом і любов’ю.

Чорнобильські дзвони лунають над нами – і того відлуння вистачить ще не на одне покоління. Будемо пильними, милосердними, вдячними!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції!

Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги до людей. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років.

З повагою міський голова Олександр Медведьов

 

 

Leave a Reply