» » SNOV SUMMER FEST – ФЕСТИВАЛЬ, ЯКИЙ ВРАЖАЄ!

SNOV SUMMER FEST – ФЕСТИВАЛЬ, ЯКИЙ ВРАЖАЄ!

SNOV Summer Fest – це найбільший Open-air фестиваль всього поліського краю та музична подія Чернігівщини №1

 SNOV Summer Fest – один з найяскравіших музичних фестивалів країни, однозначно найбільший рок-фестиваль Чернігівщини і всієї Північної України, що проходить в місті Сновськ (Чернігівська обл.). Не дивлячись на те, що фестиваль, в першу чергу, молодіжний, SNOV Summer Fest збирає навколо себе абсолютно всі вікові категорії – від зовсім маленьких дітей до нестаріючих душею пенсіонерів.

Головною особливістю фестивалю є його масовість. Щороку центральна площа, на якій він проводиться, вщент наповнюється глядачами – на свято збирається, без перебільшення, ціле місто. І це ще не рахуючи гостей фестивалю, що з’їжджаються до Сновська з усіх  куточків України.

Програма фестивалю здатна задовольнити музичні смаки навіть найзапекліших критиків. Починаючи від реггі та ска, закінчуючи важкими напрямками металу – SNOV Summer Fest грає фарбами запальних мелодій і качових рифів, змушуючи енергійно стрибати навіть тих, хто зазвичай не проявляє емоцій.

SNOV Summer Fest – один із небагатьох фестивалів подібного формату, принциповою позицією якого залишається безкоштовний вхід для всіх бажаючих, що змушує його щороку бити рекорди відвідуваності. У той же час, програма фестивалю з легкістю може скласти конкуренцію відомим представникам індустрії. У різні роки тут грали гурти з топ-обойми зірок української рок-музики: класика української рок-сцени – Табула Раса та Мотор’ролла, зірки X-Фактору – Біла Вежа, краща музична формація Північної України – Моноліт…

Ще одна особливість фестивалю – його міжнародний статус. У дводенному лайнапі – потужна підбірка гуртів із Європи – Швеції, Швейцвріі, Шотландії, Ізраїлю… Хедлайнерами ж цього року виступлять легендарні FliT у золотому складі, які ненадовго повернулися до України, щоб виступити на декількох великих фестивалях, в тому числі і на SNOV Summer Fest, а також один із найвідоміших гутрів нашої країни, добре знайомий кожному поціновувачу національної рок-культури – Тінь Сонця.

Окрім цього, фестиваль завжди має насичену програму – це і різні інтерактиви, і фаєр-шоу, і яскраві перфоманси незвичайних колективів… От і цього року шоу-програма обіцяє подарувати багато незвичайних сюрпризів. Для гостей фестивалю працюватимуть футкорти – в зоні харчування кожен бажаючий зможе смачно перекусити, адже захід триватиме дуже довго – з 18:00 й до опівночі, протягом двох днів.

Будемо раді бачити всіх 10 і 11 серпня в Сновську нам є чим вас здивувати!

Запрошуємо також відвідати наші сторінки в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/snovsummerfest

https://www.instagram.com/snov_summer_fest

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image