» » » Сновщина бере участь в програмі «Молодіжний працівник в ОТГ»

Сновщина бере участь в програмі «Молодіжний працівник в ОТГ»

Шість лідерів та активістів Сновської громади, які працюють або мають намір працювати з молоддю, другий день поспіль беруть участь в онлайн-інтенсиві «Молодіжний працівник в ОТГ». Учасники від громад-партнерів Програми  DOBRE були відібрані експертами на конкурсних засадах.

Під час навчань представники громад будуть розвивати свої здібності по роботи з молоддю, отримають розуміння молодіжної роботи в громаді в цілому, допомагатимуть в переформатувані Молодіжної ради, отримають навички розвитку волонтерства в громаді та залучення молоді різного віку до активної участі в житті громади.

Наприкінці учасників чекатиме домашнє практичне завдання. Тож, молодь, слідкуйте за повідомленнями та підтримайте в подальшому учасників Програми «Молодіжний працівник в ОТГ» від нашої громади.

Захід  проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Сновська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

Контактна особа по роботі з Програмою DOBRE  – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Ірина Мундурс