Сновщина оплакує Героя

Сьогодні Сновська громада провела в останню путь солдата Сергія Володимировича Кухаренка, який помер на службі під час роботи з технікою в м. Мирноград  Донецької області. Зі сльозами на очах, з прапорами та квітами зустріли сновчани на центральній площі міста свого земляка. Щирі слова підтримки матері, доньці, сестрі, рідним і близьким  загиблого Героя висловила секретар міської ради Наталія Самойлова.  «Ми всі маємо пам’ятати, якою високою ціною здобувається Перемога!» – наголосила Наталія Володимирівна. Присутні схилили голови в скорботі  і хвилиною мовчання вшанували пам’ять вірного сина України та всіх, хто віддав за наше мирне майбутнє найдорожче, що мав – власне життя.

Поховали Сергія Кухаренка у Малому Щимлі з усіма військовими почестями. Віднині на могилі Героя майорітиме жовто-блакитний стяг, велично і символічно, неначе воїн все ще в строю, все ще охороняє наш спокій…

Тож помолимось за спокій його душі, будемо пам’ятати  і не зраджувати тій високій меті, за яку гинуть кращі сини й доньки України.

Герої не вмирають! Слава Україні!

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради