» » » Сновщина попрощалась з Героєм Олексієм Близнюком

Сновщина попрощалась з Героєм Олексієм Близнюком

Сьогодні на центральному кладовищі міста поховали нашого земляка Олексія Олеговича Близнюка, який загинув 4 серпня 2022 року у зоні бойових дій від рук російських агресорів, захищаючи Україну.

Олексій  – корінний сновчанин, народився 22 червня 1979 року, закінчив міську школу №1, навчався у місцевому училищі, здобувши мирну професію. З 1997 по 1999 рік ніс строкову службу у морській частині прикордонних військ. Останній час працював у Київській дистанції колії  АТ «Укрзалізниця» .

Після оголошення в країні воєнного стану, Олексій був призваний 25 квітня до лав Збройних Сил України і не вагаючись пішов захищати країну від ворога. Служив у стрілецькому батальйоні поруч зі своїм рідним братом.

4 серпня 2022 року життя солдата обірвалося під час виконання бойового завдання від вибуху ворожого снаряду…

Без батька залишилася донька і молодою вдовою – дружина, наша колега. Не дочекалися повернення сина батьки.

Траурний кортеж з тілом загиблого Героя живим коридором, стоячи на колінах, сотні сновчан проводжали в останню путь. На площі Небесної Сотні хвилиною мовчання вшанували Олексія Близнюка та всіх загиблих у війні з російськими окупантами.

На церемонії поховання були присутні керівники громади, представники Молоджіної ради, військові, рідні, друзі, земляки.

Отець Богдан відслужив поминальну службу, а трикратний салют біля могили сповістив, що тут навіки спочив захисник України, який віддав своє життя за рідну землю, наблизивши нам всім перемогу.

Схиляємо голови в глибокій жалобі, висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного. Дякуємо батькам за мужнього захисника!

Герої не вмирають!

Героям Слава! Слава Україні!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю