» » » Сновщина попрощалась з Героєм Євгеном Шумським

Сновщина попрощалась з Героєм Євгеном Шумським

Сьогодні, стоячи на колінах, сотні сновчан проводжали в останню путь загиблого в боях за України ШУМСЬКОГО Євгена Сергійовича. В скорботі присутні схилили голови та вшанували пам’ять захисника хвилиною мовчання.

Євген народився і виріс в с.Турʼя в простій селянській сім’ї. Закінчив 11 класів в місцевій школі. Рано втратив батьків, випускником школи вони його вже не побачили. Тож в подальшу життєву дорогу Євген вирушив сам, наполегливо працюючи.

Будучи справедливим і розсудливим, Євген був надійним товаришем. Активно займався спортом, не один раз захищаючи на змаганнях свою сільську команду. Завжди дотепно жартував та мав веселу вдачу. А ще виділяла Євгена серед юнаків одна риса – ділитися з людиною останнім. І якщо хтось потребував допомоги – Євген приходив першим.

До лав Збройних Сил України був призваний по мобілізації 4 червня 2022 року і не вагаючись пішов захищати країну від ворога.

30  серпня 2022 року життя Захисника обірвалось… Він загинув  під час бойового зіткнення та артилерійського обстрілу з боку противника по позиціях військової частини в районі Новомиколаївка  Херсонської області.

Напівсиротою залишився 4-річний син Артем, не дочекалися повернення дружина Тетяна та брат Олександр.

Ховали його в рідному селі поряд з батьками.

На церемонії поховання були присутні керівники громади, староста, військові, рідні, друзі, однокласники та односельці.

Місцевий священик відслужив поминальну службу, а трикратний салют біля могили сповістив, що тут  навіки спочив захисник України, який віддав своє життя за рідну землю, наблизивши нам всім перемогу.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Герої не вмирають! Слава Україні!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю