» » СНОВЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ

СНОВЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ

Ще одного Героя сьогодні в останню путь провели жителі Сновщини – солдата кулеметника взводу стрілецької роти СПУСКАНА Артема Вадимовича, який захищав свободу і незалежність українського народу рід російських окупантів.

На похорон воїна прийшли рідні, близькі, друзі, односельці загиблого, а також прибули керівники громади й району та військові 2-го відділу Корюківського РТЦК та СП (м.Сновськ).

Народився Артем у селі Нові Млини 1 жовтня 2001 року. Навчався у місцевій школі після закінчення якої відслужив строкову службу в ЗСУ.  Війна застала його в Києві, де він влаштувався на роботу. Не вагаючись ні хвилини він добровільно став на захист Батьківщини від російського агресора і був призваний вже 14 березня 2022 року на військову службу Деснянським районним у м.Київ територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

Під час служби виявив неабияку стійкість і мужність у боях. Звільняючи разом з побратимами селище Спірне Донецької області отримав бойове поранення, яке, на жаль, було  не сумісне з життям. 5 жовтня 2022 р. нашого земляка-Героя Артема, сміливого і рішучого солдата не стало…

Висловлюємо щире співчуття молодій дружині, яка стала вдовою, матері, батьку, молодшим братику та сестричці, всім рідним та близьким загиблого.

Артем віддав своє життя наближаючи для всіх нас Перемогу!

Схиливши голови під час поминальної служби стояли всі присутні і молилися за спокій душі загиблого воїна і мир в Україні.

Від рідної хати до центру села, дорогою встеленою квітами, а потім і до сільського кладовища солдата  проводжали останню путь всі односельці та численні жителі громади. Небо плакало дощем.

Під час траурного мітингу секретар міської ради Наталія Самойлова  висловила співчуття рідним загиблого, подякувала батькам за сина – вірного захисника України і наголосила, що ми не маємо права забувати наших воїнів, які боронять українські землі і український народ від ворога. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх загиблих у війні з агресором.

Військовий салют на кладовищі сповістив, що відсьогодні тут спочиватиме солдат, який віддав своє життя за нашу з вами свободу і навіки повернувся додому. А над його могилою навіки майорітиме синьо-жовтий стяг.

Прапор, яким було накрито домовину Героя, військові передали дружині Артема Кароліні, як пам’ять про вірного захисника України.

Ми не маємо права забувати про подвиг земляка!

Герої не вмирають!

Слава Україні!

ідділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради