Сновщина попрощалася з Героєм

Сновщина провела в останню путь свого земляка КРАВЧЕНКА Олега Олександровича зі Сновська, який захищав нашу Україну на сході.

Офіційний мітинг-прощання відбувся за традицією на площі Героїв Небесної Сотні, де зібралися рідні і близькі Олега, друзі, колеги, військові, керівники громади, представники Корюківської районної військової адміністрації, небайдужі жителі та гості міста.

Міський голова Олександр Медведьов висловив щире співчуття рідним солдата і подякував Герою за те, що він до останнього захищав рідну землю.

Літію за загиблим Героєм відслужили головний капелан територіальної оборони Чернігівської області отець Роман та капелан головного управління МВС в Чернігівській області отець Максим.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблого воїна і всіх, хто поліг у боротьбі з російською навалою. Нема прощення звірству окупантів. Вони все одно заплатять за кожну смерть, за кожну сльозу на очах українців…

Траурною ходою десятки знайомих солдата  і не знайомих людей проводжали його в останню земну дорогу.

Поховали Олега на центральному міському кладовищі на Алеї Героїв. Трикратний салют сповістив, що тут навіки спочив Герой, який виборював для всіх нас Перемогу.

Офіцер-розпорядник  передав державний прапор дружині захисника, як символ держави, якій вірно й до кінця служив її чоловік.

Над його могилою завжди майорітиме жовто-блакитний стяг, а він вічно оберігатиме всіх нас з Неба.

Наш з вами обов’язок завжди пам’ятати про  подвиг солдата і молитися, щоб всі захисники повернулися додому живі.

Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради