СНОВЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ

Ще одного Героя сьогодні в останню путь провели жителі Сновщини – молодшого сержанта, розвідника-навідника розвідувальної роти АНІКІЄНКА Віктора Миколайовича.

На площі міста стоячи на колінах з ним прощалися десятки сновчан і гостей Сновська. Слова подяки воїну посмертно за наближення Перемоги і щирі співчуття всім рідним, друзям і побратимам Героя висловив міський голова Олександр Медведьов.  Присутні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героя-земляка.

Народився Віктор Миколайович у Гвоздиківці 29 березня 1967 року, закінчив міську школу №1.

Строкову службу проходив у військово-морському флоті  у Тихому океані. Після служби в армії працював на Камчатці у рибальському флоті. У 1992 році повернувся додому та займався дрібним підприємництвом.

У 2016 році за контрактом служив у зоні АТО (Стани́ця Луга́нська, Попасне, Сє́вєродоне́цьк).

З перших днів масштабного вторгнення російських окупантів на Україну в лютому цього року Віктор Миколайович знову став на захист рідної землі. Спочатку він вступив у добровільну місцеву варту  «Правопорядок Сновськ» і захищав спокій жителів Гвоздиківки та міста від мародерства. А після вигнання окупантів з Чернігівщини наш земляк 19 квітня 2022 року добровільно пішов боронити Україну від ворога на сході.

З перших днів служби він відчайдушно протистояв загарбникам, зупиняючи ворожу навалу. До останнього подиху був вірний військовій присязі, виявляючи мужність і стійкість при захисті України.

Його життя обірвав ворог 27 вересня 2022 р. у передмісті Лиман Донецької області.

Побратими та віськові 2-го відділу Корюківського РТЦК та СП, які приїхали провести в останню путь Віктора Миколайовича, говорили щирі й теплі слова про нього, дякували матері Тетяні Семенівні за сина. Староста Алла Шевардіна також висловила співчуття рідним і близьким у зв’язку із загибеллю земляка і відгукнулася про нього, як чуйну людину, яка готова була  завжди прийти на допомогу.

Військові передали прапор, яким було накрито домовину Віктора Миколайовича матері, як пам’ять про сина-захисника України.

Отець Богдан відслужив поминальну службу за загиблим.

Три постріли військового салюту оголосили всім, що тут навіки спочив Герой, який захищав свою Батьківщину і над його могилою навіки майорітиме синьо-жовтий стяг.

Ми не маємо права забувати про подвиг земляка в ім`я украраїнського народу!

Вічна пам’ять захиснику!

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю