» » Сновщина відсвяткувала День Незалежності України

Сновщина відсвяткувала День Незалежності України

24 серпня на центральній площі міста відбулись заходи до Дня незалежності України, кожен з яких був пройнятий духом патріотизму, співпереживання за свою країну та співвітчизників.

Участь у заходах взяли голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда, міський голова Олександр Медведьов, голова районної ради Ніна Кухаренко, їх заступники, делегація від Добрушського району, голова Сновського відділення товариства «Чернігівське земляцтво» Лариса Моцар, голова Громадської ради при райдержадміністрації Лариса Мартиненко, керівники та представники районних організацій, установ, підприємств, депутати районної ради, представники громадських організацій, політичних партій, ветерани війни та праці, учасники АТО, молодь та громадськість.

О 10.15 була оголошена загальнодержавна хвилина мовчання за загиблими у боротьбі за незалежність України. Далі керівництво району спільно із захисниками сучасності та всіма присутніми поклали квіти до пам’ятного знаку загиблих в роки Другої світової війни, що знаходиться в міському парку.

Біля районного будинку культури розпочалась офіційна частина урочистої програми «Пишаємось тобою Україно!», яку відкрили учасники танцювального колективу «Ягідки».

Зі словами привітання та побажання миру і злагоди, добра і благополуччя до жителів міста та гостей звернувся голова райдержадміністрації Валерій Радібеда.

Міський голова Олександр Медведьов привітав сновчан зі святом та підвів підсумки конкурсу з благоустрою «Сновськ – наш дім».

За активну життєву позицію та з нагоди Дня незалежності України очільниками району було вручено Почесні грамоти райдержадміністрації та міської ради кращим керівникам та активістам району.

З Днем незалежності України сновчан привітали голова районної ради Ніна Кухаренко, голова Сновського відділення товариства «Чернігівське земляцтво» Лариса Моцар, голова Громадської ради при райдержадміністрації Лариса Мартиненко, гості з Білорусі. Всі бажали присутнім достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Під час святкування проведено низку культурно-мистецьких заходів: патріотичний флешмоб «Барвиста Україна», концерт дитячих колективів та юних виконавців, гра духового оркестру та виступ педагогів Сновської музичної школи ім. Н.Рахліна, а також спортивні змагання на стадіоні, приурочені до Дня незалежності України.

Далі у міському парку бажаючі мали змогу подивитися виставки робіт майстрів, декоративно – ужиткового мистецтва, виробів організацій , установ міста та сільських громад, виставку–ярмарок продукції місцевих товаровиробників, виставку історичного музею.

У парку було організоване цікаве дозвілля для найменших гостей свята та працювали дитячі атракціони.

Продовженням святкових заходів став організований за ініціативи Євгенії Гордюк конкурс краси «Міс Полісся» та концертна програма «Нехай повік в душі твоїй не згасне наша Україна».

А сюрпризом для жителів міста став виступ відомого музичного гурту «Табула Раса».

Завершились заходи загальним виконанням національного Гімну України.

Leave a Reply