Сновщина в скорботі

Сьогодні Сновщина попрощалася зі своїм земляком Олександром Юрійовичем Лагутою, який віддав своє молоде життя, виборюючи волю і незалежність нашої держави. Солдат героїчно загинув 12 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.

Не тамуючи сльози, рідні і друзі, односельці і містяни зустрічали свого земляка, аби провести його в останню дорогу. Зі словами підтримки та щирого співчуття до матері та близьких звернувся міський голова Олександр Медведьов. Важко знайти слова втіхи, які б змогли зменшити біль і розпач від втрати рідної людини. Ми низько вклоняємось матері, яка сама виростила трьох синів, і розділяємо разом з родиною цей нестерпний біль від непоправної втрати .

Всі присутні схилили голови у скорботі та хвилиною мовчання вшанували пам’ять справжнього патріота.

Поховали Героя з військовими почестями під трикратний салют на місцевому кладовищі. Офіцер передав матері державний прапор як символ Держави, якій вірно й до кінця служив її син.

Тож нехай наша вічна пам’ять буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, віддавши найдорожче, що мав, – власне  життя…

Герої не вмирають! Слава Україні!

Всім, хто має бажання допомогти родині загиблого, надаємо номер картки його матері: 5167490172942477, Лагута Олена Григорівна.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради