» » Сновщиною пройшовся буревій

Сновщиною пройшовся буревій

Ввечері 1 липня в результаті сильного шквального вітру, який пройшов територією Сновського району, сталося масове відключення електропостачання та електрозв’язку, часткове руйнування та пошкодження будівельних конструкцій будинків, повалені дерева.
Районним сектором Управління ДСНС вночі здійснювалася розчистка автодоріг від повалених дерев та гілля у напрямку сіл Петрівка та Стара Рудня, а також траси у напрямку мст Березна та села Нові Млини.
На ліквідацію наслідків стихії залучені робітники та техніка КП «Щорська ЖЕД», всі відповідні аварійно-рятувальні служби.
За інформацією заступника міського голови Сергія Силенка, напередодні жодних попереджень стосовного цього явища не було.
Станом на 07 годину ранку 02.07.19 р. електропостачання частково поновлено, 4 аварійно-ремонтні бригади Сновського РЕМ та працівники Сновської дільниці залізничних електромереж працюють в посиленому режимі.
Цього ж дня відбулася зустріч представників Сновської міської ради з Олегом Герасименком, начальником Корюківського РЕМ, який об’єднав Менський, Н-Сіверський, Семенівський, Сосницький та Сновський райони. На зустрічі представники громади обговорили шляхи усування наслідків негоди в якомога швидший термін.
Населення громади може звертатися у кол-центр міста Чернігів, котрий приймає заявки з різних проблемних питань, пов’язаних з електропостачанням за телефоном: 0(800)-210-310, або телефонувати диспетчеру в Корюківку: (04657) 2-26-24.
Окрім нашої громади постраждали і сусідні райони. До речі, подібний буревій на Сновщині був ще 1996 року. Тоді на локалізацію лиха пішов майже місяць.
Просимо населення з розумінням віднестися до ситуацій, адже ліквідувати наслідки негоди у всіх напрямках в стислі терміни дуже складно. Роботи по відновленню нормального життя Сновського краю тривають…

Leave a Reply