» » Сновщину відвідали гості з Баштанської громади

Сновщину відвідали гості з Баштанської громади

Програма DOBRE, з якою співпрацює Сновська міська рада,  надає своїм громадам-партнерам унікальну можливість прийняти участь у програмі менторства або наставництва. Це процес взаємодії з більш досвідченою громадою з метою передачі досвіду, знань, умінь і навичок.

Для Сновської громади ментором стала Баштанська громада Миколаївської області. 19-20 серпня 2021 р. її делегація у складі Інни Гомерської – секретаря ради, Світлани Євдощенко – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та Олени Виноградової – начальника відділу з питань ЗМІ та зв’язків з громадськістю перебувала на Сновщині з робочим візитом.

Вітальним словом зустрів гостей міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова презентувала здобутки нашої громади. Супроводжував Сновщиною гостей перший заступник міського голови Павло Мірошниченко. Представниці Баштанської ТГ долучилися до роботи робочої групи з розробки Стратегії розвитку Сновської громади, провели консультативну зустріч з фінансових питань з представниками фінансового відділу Сновської міської ради, оглянули місця майбутнього впровадження проекту з місцевого економічного розвитку, який буде реалізовано в рамках Програми DOBRE, відвідали одне з основних бюджетоутворюючих підприємств – локомотивне депо Сновськ, ознайомилися з роботою Сновського вищого професійного училища лісового господарства.

Спілкування виявилося цікавим та пізнавальним для обох сторін. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій

Сновської міської ради