» » Сновщину відвідали поважні гості

Сновщину відвідали поважні гості

Сьогодні в рамках планового об’їзду залізничної інфраструктури на Сновщині перебувала поважна делегація на чолі з директором Південно-Західної залізниці Андрієм Букіним. Також до планового огляду підприємств залізничного транспорту долучилися заступник директора Південно-Західної залізниці Олексій Лоза, начальник служби локомотивного господарства Роман Пшеничний, начальник служби приміських та пасажирських перевезень Ігор Сахно. До них доєдналися заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Іванов, голова Корюківської районної військової адміністрації Іван Ващенко, міський голова Олександр Медведьов.  Очільник локомотивного депо Сновськ Максим Перваков ознайомив гостей із роботою свого підприємства.

В ході візиту було розглянуто ряд робочих питань, як то забезпечення ремонтних обладнанням, поточний ремонт виробничих та адміністративних приміщень, складності перевізної роботи в умовах сьогодення та багато іншого.

Потім заступник голови ОДА та голова РВА разом із міським головою відвідали Пункт Незламності, який розташований в приміщенні дошкільного навчального закладу по вул. Миру, 36. Супроводжувала гостей директор садочка Тетяна Булденко. Керівники пересвідчились, що Пункт Незламності забезпечений усім необхідним аби у разі потреби приймати людей.

                                                                                     Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради