» » Сновська громада долучилася до напрацювання алгоритму дій при воєнних загрозах

Сновська громада долучилася до напрацювання алгоритму дій при воєнних загрозах

📢Тренінг “Алгоритм дій при воєнних загрозах” провела громадська організація “Агенція міських ініціатив”. На захід завітали представники органів місцевого самоврядування та активні мешканці громади.
Виконавча директорка громадської організації “Агенція міських ініціатив” Тетяна Романова розказала, що всі мешканці громади мають знати, як вчиняти у разі різного роду воєнних загроз.
👉Наша місія — дати знання, які можуть врятувати життя людей, — каже Тетяна Романова. — Це вже п’ятий захід. На кожному з тренінгів учасники відмічали, що почули від нашого спікера щось нове для себе”.
Тренер Павло Давиденко розповів їм про різновиди загроз та їх вплив на цивільне населення. Він на прикладах пояснив, як формуються та зберігаються матеріальні, енергетичні, інформаційно-комунікаційні та людські ресурси.
Під час практичного завдання учасники тренінгу напрацювали агроритм дій, який підійде саме для Сновської територіальної громади.
ГО “АМІ” організовує такі тренінги у шести територіальних громадах, що значно постраждали унаслідок воєнних дій. Це Куликівська, Сновська, Городнянська, Тупичівська, Семенівська, Ріпкинська громади Чернігівської області.
Цей проєкт створено громадською організацією “Агенція міських ініціатив” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст статті не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.