» » Сновська громада отримала планшети від Програми DOBRE

Сновська громада отримала планшети від Програми DOBRE

Наша громада  отримала перший грант від Програми  DOBRE. В рамках проекту «Закупівля планшетних ПК з метою проведення опитування громадян щодо якості послуг» сьогодні, 14 квітня 2021 р. отримано 4 планшети в комплекті з чохлами. В якості співфінансування проекту міською радою придбано 1 планшет.

Зазначені ґаджети будуть застосовуватись при проведенні опитування думки жителів громади з того чи іншого приводу. І перше таке опитування стосовно якості надання послуг  (освітніх, медичних, культурних, соціальних, комунальних та ін.) буде проведено вже в квітні-травні поточного року.

Зараз триває процес підготовки проведення анонімного та вибіркового опитування. Воно буде анонсовано вже наступного тижня. Також сьогодні працівники відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради прийняли участь в онлайн-тренінгу з питань організації опитування.

Після того, як жителі громади визначать, які послуги потребують першочергових змін, за допомогою експертів Програми DOBRE громадою буде проведено детальний аналіз та  розроблено  План удосконалення пріоритетної послуги, який буде винесено на розгляд сесії міської ради.

Зазначені заходи відбуваються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал  Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 Контактна особа по роботі з Програмою DOBRE  –

заступник начальника відділу економічного розвитку

        та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс