» » Сновська громада отримала від програми DOBRE новий сучасний сміттєвоз!

Сновська громада отримала від програми DOBRE новий сучасний сміттєвоз!

Робочою групою Сновської міської ради під супроводом експертів DOBRE розроблений проєкт  Програми з удосконалення послуги «Управління твердими побутовими відходами  у Сновській МТГ на  2024 – 2028 роки»,  яка є складовою частиною компоненту удосконалення послуги програми DOBRE. В рамках реалізації Програми  Сновська громада отримала Сміттєвоз СБМ Iveco ML 140 вартісттю 3,6 млн. грн. Спецтехніка була придбана партнерами USAID DOBRE та передана Сновській міській раді.

Дана техніка буде передана КП «Сновська ЖЕД» для забезпечення надання населенню та іншим групам споживачів належної якості житлово-комунальних послуг в частині збору та вивезення твердих побутових відходів не тільки в місті, а і в деяких сільських населених пунктах, що підвищить рівень охоплення послугою та сприятиме належному санітарному стану в населених пунктах громади та значно знизить вплив на довкілля, підвищить процес управління відходами що призведе до зменшення стихійних сміттєзвалищ. Також,  за рахунок міського бюджету в 2023 році придбано 12 євроконтейнерів для збору сміття, ще 30 планується придбати додатково в 2024 році та облаштувати майданчики для їх розміщення.

Від щирого серця дякуємо нашому старшому програмному спеціалісту  Сафроновой Наталії за підтримку, консультацію та організацію співпраці з Програмою DOBRE.

Разом до перемоги!

Дана діяльність відбулась у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій