» » Сновська громада починає розробку Плану удосконалення медичних послуг

Сновська громада починає розробку Плану удосконалення медичних послуг

Сьогодні, 17 червня, за участі першого заступника міського голови Павла Мірошниченка та  куратора програми DOBRE Наталії Сафронової відбулося перше, з п’яти запланованих, засідання робочої групи з розробки Плану вдосконалення медичних послуг, які були визначені нашою громадою як пріоритетні. Для якісної підготовки майбутнього стратегічного документу до робочої групи представники структурних підрозділів міської ради, фахові спеціалісти медичної галузі, старости, представники депутатського корпусу, громадськості, молодіжної ради.

В ході засідання  пані Наталія ознайомила присутніх з концепцією розробки плану удосконалення, її основними етапами та завданнями, окреслила основні задачі, що постануть перед членами робочої групи та їх часові обмеження. Слід зазначити, що в рамках реалізації даного компоненту програма DOBRE виділяє 49 тис. доларів, співфінансування з місцевого бюджету складатиме 30% (близько 400 тис. грн.)

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради