» » Сновська громада працює над розробкою Плану удосконалення медичних послуг

Сновська громада працює над розробкою Плану удосконалення медичних послуг

Сьогодні відбулося друге засідання робочої групи з розробки плану вдосконалення медичних послуг. Слід нагадати, що план удосконалення послуги (Service Delivery  Improvement Plan, SDIP) – це стратегічний документ, який створюється з метою підвищення якості конкретної послуги, за яку відповідає територіальна громада для задоволення потреб громадян.

Відкрив зустріч перший заступник міського голови Павло Мірошниченко. Члени робочої групи разом координатором програми DOBRE Наталією Сафроновою провели аналіз поточної ситуації за допомогою SWOT-аналізу, спрямованого на усунення слабких сторін, зміцнення сильних сторін, запобігання загрозам, використання можливостей і, врешті, реалізації свого бачення покращення якості надання медичних послуг.

У ході обговорення виявили основні проблеми медичної галузі Сновщини, окреслили основні стратегічні та операційні цілі. Наступне засідання робочої групи заплановано на середину липня. Робота триває.

Протокол №2

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій  

Сновської міської ради