» » Сновська громада продовжує роботу над Стратегією розвитку

Сновська громада продовжує роботу над Стратегією розвитку

20 липня відбулося друге засідання робочої групи з розробки та впровадження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади до 2027 року.

Перед початком засіданням експерт Програми #ДОБРЕ Володимир Бойко та експерт Фонду Розвитку Місцевої Демократії Роберт Жарковські (Польща) провели  робочу зустріч з міським головою Олександром Медведьовим, на якій були окреслені основні етапи процесу розробки Стратегії, завдання членів робочої групи та терміни їх виконання.

Потім експерти презентували присутнім результати опитування, яке проводилось в громаді за методологією Фонду Розвитку Місцевої Демократії (Варшава) в червні поточного року. Всього до статистичної вибірки увійшли 362 домогосподарства, із них 149 у м. Сновськ, 213 – в селах громади. Отримані дані ляжуть в основу майбутньої Стратегії. З презентаційними матеріалами можна ознайомитися тут. 

Потім присутні продовжили активну роботу, розподілившись у фокус-групи на напрямками: економіка; інфраструктура та використання територій; суспільство і людський капітал. В ході обговорення були напрацьовані ідеї та задуми, які знайдуть своє відображення в Стратегії.

Наступна зустріч робочої групи з питань розробки та впровадження #Стратегії розвитку Сновської громади за участі експертів Програми ДОБРЕ запланована на 02 серпня.

 

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій  Сновської міської ради