» » Сновська громада продовжуємо співпрацю з DOBRE

Сновська громада продовжуємо співпрацю з DOBRE

Два дні 9 та 10 лютого 2021 р. з громадою працювали Експерти з питань стратегічного планування FRDL  Володимир Бойко та дистанційно – Роберт Жарковські, керівник осередку Фундації розвитку місцевої демократії ім. Єжи Регульського у м. Щецін (Польща).

Експерти протягом двох днів мали насичені та конструктивні зустрічі з керівництвом громади на чолі з Олександром Медведьовим, структурними підрозділами міської ради, представниками освіти, медицини, культури, соціального захисту, депутатами, старостами, підприємцями, керівниками Сновського ВПУЛГ, локомотивного депо Сновськ, Молодіжною радою, керівниками громадської організації «Лампа», громадського об’єднання  «Майстри Сновщини» та активними громадськими діячами громади. Загалом у співбесіді з боку громади взяло участь майже 40 осіб.

В ході співбесід експерти з`ясовували проблеми громади, яким є середньостатистичний житель громади, ресурси, в тому числі людські, стан всіх сфер життєдіяльності, розвиток малого бізнесу та підприємництва, орієнтовні перспективи розвитку громади та багато інших питань.

За результатами візиту буде сформовано звіт про результати діагностики громади та, в разі необхідності, буде прийнято рішення про доцільність перегляду Стратегії розвитку Сновської ТГ та подовження терміну її дії на період до 2027 року.

Зустрічі проведено у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Сновська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

 

Контактна особа по роботі з Програмою DOBRE  – заступник начальника відділу економічного розвитку 

    та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс