» » Сновська громада приймає експертів з питань стратегічного планування Фонду Розвитку Місцевої Демократії  (FRDL)  Володимира Бойка та Роберта Жарковські.

Сновська громада приймає експертів з питань стратегічного планування Фонду Розвитку Місцевої Демократії  (FRDL)  Володимира Бойка та Роберта Жарковські.

16-17.03.2021 вдруге Сновська громада приймає експертів з питань стратегічного планування Фонду Розвитку Місцевої Демократії  (FRDL)  Володимира Бойка та Роберта Жарковські.

У вівторок 16 березня в рамках дводенного візиту до Сновщини була проведена насичена та конструктивна зустріч з секретарем міської ради Наталією Самойловою і першим заступником міського голови Павлом Мірошниченко. Також гості ознайомилися з роботою новоствореного відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради (начальник – Лілія Терещенко) та Комунального підприємства «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця» (керівник – Ганна Кошова).

Вивчили стан справ в освітянській галузі, відвідавши Сновську гімназію (директор – Олександр Щербина), дитячу юнацьку спортивну школу (директор – Євген Мудрицький) та Центр дитячої та юнацької творчості (директор – Наталія Скотаренко). Цікавим став ознайомчий візит до Вищого професійного училища лісового господарства (директор – Лариса Дубина).

Експерти відвідали місцеву візитівку – Локомотивне депо Сновськ (керівник – Максим Перваков) та Сновську дитячу музичну школу ім. Н.Рахліна (директор – Лариса Сіренька). Ознайомилися з роботою сільськогосподарської галузі на прикладі ПВКП «Імпульс» (керівник – Сергій Скоробагатько).

Також експертна група навідалась до одного з найближчих до міста старостатів – Займищанського (староста – Андрій Ларченко).

Перший день видався насиченим та змістовним, особисте перебування дозволить експертам скласти ширше уявлення про всі сфери життєдіяльності Сновської громади і в перспективі дозволить виробити якісні рекомендації щодо планування стратегічних цілей і напрямків розвитку територіальної громади.

 

     Відділ економічного розвитку та інвестицій   Сновської міської ради