» » Сновська громада розпочинає співпрацю з Програмою DOBRE

Сновська громада розпочинає співпрацю з Програмою DOBRE

Повідомляємо, що 10 грудня 2020 р. між Сновською міською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE), щодо виконання Програми в Україні, укладено Протокол про співробітництво. Відповідно до Протоколу співпраця між сторонами триватиме до 30 вересня  2022 р.

Учора, 16.12.2020 р. в рамках Програми DOBRE відбулась перша координаційна нарада  з питань удосконалення  послуг,  що надаються  Сновською громадою. Участь в онлайн-зустрічі з боку міської ради взяли Сновський міський голова Олександр Медведьов, заступники міського голови та керівники відокремлених структурних підрозділів міської ради з питань освіти, культури та медицини. Перший заступник міського голови Павло Мірошниченко представив загальну інформацію про Сновську громаду.

З боку Програми DOBRE участь координаційній нараді взяли: старший програмний спеціаліст Програми DOBRE регіонального офісу в м. Чернігів Наталія Сафронова, Максим Бурдавіцин та Олександр Муратов – експерти з послуг місцевого самоврядування Київського офісу Програми DOBRE. Експерти та спеціалісти Програми презентували перший з восьми напрямків, за якими буде здійснюватися співпраця –  компонент SDIP (послуги, що надаються органами місцевого самоврядування населенню).

Після презентації відбулось спілкування між сторонами та обговорення можливих напрямків співпраці  в представленому компоненті.

Контактна особа по роботі з Програмою DOBRE  – заступник начальника відділу економічного розвитку   та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс