» » Сновська громада вийшла на третє місце в області за результатами оцінки індексу спроможності влади

Сновська громада вийшла на третє місце в області за результатами оцінки індексу спроможності влади

Куратор програми #DOBRE Наталія Сафронова 2 червня презентувала численній аудиторії Сновської громади результати оцінки індексу спроможності влади в Сновській міській територіальній громаді.

У засіданні взяли участь секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, заступник міського голови Сергій Силенок, депутати міської ради, керівники відділів, представники Молодіжної ради.

Оцінювання за методологією програми DOBRE здійснювалося за 4 компетенціями: лідерство та управління; управління фінансами та бюджетом; надання послуг; участь громадськості. Найбільший бал ми отримали за напрямком «Управління фінансами та бюджетом».

Дане оцінювання проводилося з метою визначення поточного стану справ в громаді та для визначення подальших напрямків та шляхів розвитку, які знайдуть своє відображення в дорожній карті Сновської МТГ.

 Захід відбуся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал  Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій  

Сновської міської ради