» » Сновська міська рада спланувала роботу над підвищенням ефективності інструментів участі

Сновська міська рада спланувала роботу над підвищенням ефективності інструментів участі

5 липня відбулося перше засідання робочої групи з розробки механізмів участі та залучення громадян до процесів управління в Сновській територіальній громаді, в якій взяла участь координаторка напряму інструментів участі та залучення громадян проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні в Чернігівській області” програми ДОБРЕ Тетяна Романова.

Про те, як ефективно залучати громадськість і взаємодіяти з жителями, отримувати зворотній зв’язок та стимулювати до активної участі у житті громади йшла мова на засіданні робочої групи з розробки механізмів участі.

Консультант з даного напрямку від Програма DOBRE Тетяна Романова окреслила основні заходи, які спільно будуть проводитися для удосконалення існуючих інструментів участі або запровадження нових.

У Сновській громаді планують запроваджувати місцеві ініціативи і громадські слухання.

Нагадаємо, у Сновській громаді створена Робоча група з розробки механізмів участі та залучення громадян у здійсненні місцевого самоврядування. Ця Робоча група займається вдосконаленням вже існуючих інструментів участі та/або впровадженням нових.

Ця Робоча група є відкритою і всі бажаючі можуть взяти участь в її роботі будь-якого вище зазначеного напрямку. Щоб бути в курсі всіх подій та заходів в межах цього проєкту, запрошуємо залишити свої контакти за посиланням:  https://forms.gle/eYp6tZYzsyeSQQ8F9

 

 

Зустріч відбулась в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».