» » Сновська ОТГ готова до складних умов

Сновська ОТГ готова до складних умов

У зв’язку з погіршенням погодних умов, що супроводжуються снігопадами, 17 січня у райдержадміністрації відбулося засідання районного оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2017/18 років за участю представників Сновської міської ради, Щорського РЕМ ПАТ «Чернігівобленерго», ДСНС та керівників причетних структурних підрозділів.
В ході наради були обговорені питання належного функціонування аварійних служб підприємств життєзабезпечення, їх укомплектованості необхідними для ліквідації наслідків можливих аварійних ситуацій паливно-мастильними матеріалами, інвентарем та організації безперебійної роботи по розчищенню вулиць, доріг, тротуарів та прибудинкових територій від снігу із залученням необхідної кількості снігоприбиральної та спеціальної техніки.
Станом на 19.01.2018 року за даними метеорологічної станції в Сновському районі сніжний покрив становить 25 см. З 3 години ранку на автошляхи Сновщини вийшли 4 одиниці комунальної техніки Сновської міської ради, 4 трактори Корюківської філії Чернігівського облавтодору та 12 одиниць додатково залученої техніки приватних підприємців. Ніколи не відмовляють нам у допомозі О.Веселий, М.Росік, В.Піскун, В.Жолобецький, В.Сорокін, А.Ігнатенко, М.Бодяк, М.Булденко, В.Якобчук, за що їм вдячні керівництво району та всі мешканці населених пунктів району.
Закликаємо місцевих мешканців бути свідомими і відмовитись від далеких поїздок без нагальної потреби, а також долучитись до прибирання снігу хоча б біля свого двору!

Leave a Reply