» » Сновська ОТГ приймає участь у конкурсному відборі DOBRE: Децентралізація приносить кращі результати та ефективність

Сновська ОТГ приймає участь у конкурсному відборі DOBRE: Децентралізація приносить кращі результати та ефективність

Програма DOBRE фінансується Агентством США з міжнародного розвитку. Її загальний бюджет – 67 мільйонів доларів. Вона вже працює з 75 громадами у 7 областях України.

В червні поточного року Програма запросила до участі у конкурсному відборі об’єднані територіальні громади ще трьох областей: Запорізької, Чернігівської та Чернівецької. За результатами відбору 25 найвмотивованіших громад з цих областей стануть партнерами програми DOBRE та отримають всебічну підтримку, а також  додаткові ресурси, у тому числі і фінансові, для власного розвитку. Програма працюватиме до 22 вересня 2022 року.

Сновська ОТГ також прийняла участь у конкурсі, для чого 20 липня 2020 року відділом економічного розвитку та інвестицій міської ради було направлено на розгляд організаторів дуже об`ємну проєктну заявку обсягом 440 сторінок разом з великою кількістю додатків до неї.

Дякуємо працівникам всіх структурних підрозділів міської ради за допомогу в зборі матеріалів для оформлення дуже потужної, як на наш погляд, заявки від нашої ОТГ. Процес її підготовки вкотре показав, що ми КОМАНДА, тому, вважаю, маємо всі шанси на перемогу! Тож, очікуємо на рішення експертів проєкту та рухаємось далі на шляху до всебічного розвитку нашої громади.

Докладніше за посиланням: https://www.facebook.com/decentralizationisdobre/

 

Координатор проєкту DOBRE

      заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій

            Сновської міської ради

                             Ірина Мундурс