» » Сновська районна філія обласного центру зайнятості співпрацює з міською радою

Сновська районна філія обласного центру зайнятості співпрацює з міською радою

Станом на 1 листопада на обліку в  Сновській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості перебували 279 безробітних, що на 75 осіб менше ніж у минулому році.

Як повідомила директор Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Раїса Аникієнко, протягом січня-жовтня 2019 року проводилась робота щодо укладання договорів зі Сновською міською радою для організації громадських робіт з благоустрою територій населеного пункту та утриманні у належному стані об’єктів соціальної сфери,  надання допомоги громадянам похилого віку, інвалідам та одиноким особам, з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій  за рахунок коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та коштів місцевих бюджетів. Укладено 26 договорів на організацію громадських робіт, в яких прийняли участь 169 безробітних.

Впродовж  січня – жовтня 2019 року послугами філії користувалися 898 безробітних, що на 99 осіб менше, ніж у  відповідному періоді минулого року. Заявлено про потребу та подано до служби зайнятості 616 вакансій від 109  роботодавців. Середній розмір заробітної праці у вакансіях становив 4825 грн. У середньому з початку року на 1 вакансію претендували 13 безробітних.

За сприяння районної філії працевлаштовані 592  незайнятих громадян, в тому числі 289 осіб, які мали статус безробітного. Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» з початку року  прийнято рішення про виплату компенсації єдиного соціального внеску п’яти роботодавцям за працевлаштованих на нові робочі місця шести безробітних.

З початку року за направленням  районної філії пройшли професійне навчання  83 безробітних,  82 особи  були працевлаштовані.

Статус безробітного мали 25 осіб з інвалідністю, з яких сім осіб працевлаштовані, одна особа пройшла професійне навчання, дві особи брали участь у громадських роботах.

   Чисельність безробітних, які отримували допомогу з безробіття протягом звітного періоду, склала 775 осіб, на кінець звітного періоду допомогу з безробіття отримували 227 зареєстрованих безробітних. Середній розмір допомоги в жовтні склав 2647 грн, мінімальний розмір допомоги по безробіттю для застрахованих осіб встановлений у розмірі 1630 грн., а для вперше шукаючих роботу та окремих категорій застрахованих осіб – 610 грн.

Докладнішу інформацію і конкретні пропозиції щодо  працевлаштування та послуг служби зайнятості  можна отримати за адресою: м. Сновськ вул. П.Сагайдачного, 1-А. Контактний телефон 2-13-45, 2-12-00.

За інформацією Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

Leave a Reply