» » Сновська територіальна громада живе і працює під прапором України

Сновська територіальна громада живе і працює під прапором України

Сьогодні міський голова Олександр Медведьов провів чергову щоденну нараду з керівниками   силових структур, старостами, підприємцями та активістами, які щоденно патрулюють територію громади.

Міська рада з 24 лютого 2022 року працює цілодобово, а також цілодобово приймає черговий телефонні дзвінки на гарячу лінію Сновщини: 0983479243.

У громаді постійно вирішуються питання життєдіяльності, в т.ч. забезпечення населення продуктами, медичною допомогою, охороною від мародерства тощо.

На нараді у міській раді старший із забезпечення громадського порядку Олексій Довиденко зкоординував роботу місцевої варти «Правопрядок Сновськ», до якої входять як ветерани, так і діючі працівники Нацполіції, активні небайдужі чоловіки громади. Він закликав усіх жителів Сновщини не провокувати ворога у населених пунктах, щоб уникнути жертв серед мирного населення, як це сталося 1 березня у Займищі.

Також у ЖОДНОМУ РАЗІ не можна передавати інформацію про дії та переміщення Збройних Сил України, не надсилати координати геолокацій

Уразі виявлення якихось підозрілих предметів – повідомляти на лінію «101», «102»   та черговому міської ради  за тел.  0983479243.

«Вся ситуація  контролюється силовими структурами і Збройними Силами. Не заважайте їм працювати і не вводьте їх в оману!

Також прохання не фотографувати зблизька техніку, не робити відео їхнього пересування. Це небезпечно для вашого життя!

Перед тим як щось зробити – тверезо оцініть ситуацію, в жодному разі не керуйтеся емоціями!» – наголосив Олексій Довиденко.

Триває сьомий день війни в Україні. Наші Збройні Сили та загони Тероброни не поступаються ворогу і тримають оборону.

Вся ситуація по громаді та Корюківському району контрольована ЗСУ!

Все буде Україна!