» » Сновська ЦРЛ в умовах другого етапу медичної реформи

Сновська ЦРЛ в умовах другого етапу медичної реформи

Наша центральна райлікарня поступово переходить на роботу в нових умовах у звʼязку із запровадженням другого етапу медичної реформи. За інформацією медичного директора  Ірини Якубовської, на виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії медобслуговування населення» КНП «Сновська ЦРЛ» на даний час уклала 4 договори з Національною спілкою здоров’я України (з 27 можливих) з наступними пакетами послуг:

  • амбулаторна медична допомога;
  • стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій;
  • хірургічні операції дорослим і дітям в стаціонарних умовах;
  • діагностика, лікування та супровід осіб з вірусом імунодефіциту людини.

В лікарських кабінетах поліклінічного та стаціонарного відділень ЦРЛ встановлені комп’ютери з спеціальними програмами. Зараз проводиться робота з підготовки до закупівлі лікарських препаратів та медичних засобів, які можуть бути придбані за державні кошти відповідно до Постанови Кабімну №333 від 25.03.09 р.

Як зазначив генеральний директор Микола Куценко, відтепер хворі можуть звернутися в ЦРЛ лише за направленням сімейного лікаря або по «швидкій». Направлення не потрібне до гінеколога, психіатра, стоматолога та нарколога.

Лікують пацієнта в стаціонарі ЦРЛ безкоштовно і безкоштовно надають тільки ті ліки, які зазначені в НАЦІОНАЛЬНОМУ ПЕРЕЛІКУ ОСНОВНИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ.

Якщо пацієнт бажає приймати інші медичні препарати або інших виробників – він може закупити їх за свої кошти.

Екстрена медична допомога надається безоплатно кожному – незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем.

Віднині ЦРЛ, як лікарня вторинної медичної допомоги, отримуватиме від НСЗУ кошти за надання медичних послуг за кожного пролікованого пацієнта.

Отже чим більше медзаклад пролікує хворих, тим більше він отримає коштів від Національної служби здоровʼя України. Тож щоб працювала і розвивался Сновська ЦРЛ,   звертайтеся в першу чергу до сновських  лікарів.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи