» » Сновська ветеранська організація визнана найкращою в області

Сновська ветеранська організація визнана найкращою в області

Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана України для членів Сновської ветеранської організації у цьому році став особливим. 1 жовтня вони побували у Чернігові, де  їхню організацію було відзначено як одну з кращих в області разом з Бахмацькою та Чернігівською.  Голові організації Людмилі Кравець було вручено нагороду та кубок. А відзнаки «Почесний ветеран Чернігівщини» та медалі отримали члени делегації зі Сновська Василь Осадчий та Володимир Атаманюк. У свою чергу виступи присутнім ветеранам з шести районів та обласного центру подарував колектив «Спадщина» Сновського будинку культури. За сприяння у поїздці ветеранська організація вдячна заступнику міського голови – начальнику управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Олені Коваленко, а також директору ПСП «Яна Плюс» Олександру Веселому.

А 2 жовтня члени ветеранської організації  зібралися уже у Сновську. Привітати їх прийшли голова міської ради Олександр Медведьов та голова райдержадміністрації Валерій Радібеда. Вони дякували за ентузіазм і невичерпну енергію ветеранам, за те, що їхня організація живе, надихає і охоче бере участь у всіх заходах громади. Почесні грамоти міської та районної рад, райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток ветеранського та волонтерського руху вручили Леоніду Кореню, Наталії Волокушиній та Анатолію Шишу.

Підтвердженням того, що ветерани не старіють душею, став продемонстрований присутнім фотокалендар, де розміщені світлини з усіх подій за рік за участю членів організації.

Спілкування пройшло у теплій невимушеній атмосфері. Ведучими свята було подружжя Волокушиних, які разом з ветеранами дарували всім присутнім свої пісні.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply