» » Сновській школі №1 – 50 років

Сновській школі №1 – 50 років

У минулу п’ятницю 14 грудня у Будинку культури відбулося справжнє свято – свій славний ювілей відзначила рідна багатьом мешканцям нашого міста школа. Переповнений зал ледве вміщав всіх бажаючих привітати колектив школи. Залунала музика, ведучі свята щиро вітали всіх присутніх, згадували історію рідної школи та розповідали про її сьогодення. За існування навчального закладу – 163 золоті медалі, 3585 випускників.

Згодом на слайдах ожила історія цього навчального закладу. І ніхто в залі не приховував своїх щирих емоцій, споглядаючи фото вчителів, однокласників і навіть самих себе.
Вітання гостей заходу, виступи  ведучих перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій взяли участь учні та вчителі школи , учасники художньої самодіяльності, зразкові колективи Будинку культури.

З вітальним словом до шкільної родини та гостей свята звернувся директор школи Володимир Желій, який розповів про життя та досягнення навчального закладу, подякував батькам за підтримку, ветеранам освітянської ниви – за самовіддану працю та міцні традиції закладу, випускникам – за те, що не забувають стежину в рідну школу,  міській  владі за постійну фінансову підтримку освітянської галузі.

Педагогічний колектив, учнів, випускників і ветеранів школи з ювілеєм щиро та сердечно привітав міський голова Олександр Медведьов, який, до речі, сам  навчався і починав працювати у цьому закладі. У своєму виступі Олександр Олександрович зазначив, що Сновська  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 є однією з провідних шкіл громади, в якій учні отримують якісні знання та корисні вміння і навички. Міський голова подякував вчителям школи за професіоналізм, мудрість, чуйність і відданість своїй справі. Він побажав школі процвітання і пообіцяв поліпшення матеріально-технічного  забезпечення та потужного оснащення навчального процесу.

Теплі вітальні слова лунали від заступника голови Чернігівської міської  ради Олександра  Ломака, він звернувся до присутніх не лише як посадова особа обласної ради, а й як випускник Сновської школи №1, наголосивши, що які б посади зараз не займали, усі залишаються дітьми цієї школи: «Переступаючи поріг, ти знаєш, що прийшов додому, до чогось рідного і свого».  В кінці Олександр зачитав  вітання від голови обласної ради Ігора Вдовенка. До привітань приєдналися голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова  районної ради Ніна Кухаренко.

На шкільне свято завітав її колишній директор Володимир Казимір, який поділився спогадами про рідну школу, відзначив високий  рівень професійності цього закладу, побажав щоб його класи і коридори ще багато років повнились дзвінкоголосою дітворою

Щирі побажання подальшого процвітання школі висловили педагогічні та учнівські колективи навчальних закладів міста, ветерани освітянської праці, батьки учнів, колишні випускники – нині успішні музиканти, лікарі, вчителі, будівельник, художники, дизайнери та багато інших. З нагоди 50-річного ювілею Сновська  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 отримала багато різноманітних подарунків від гостей та запрошених на свято.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток працівники школи отримали почесні відзнаки.

Зворушливою та приємною була ця святкова зустріч як для педагогів, так і для випускників Сновської  школи №1, під час якої кожен поринув у роки безтурботного дитинства, квітучої юності,  першого кохання. Усі вони пам’ятають, що є на планеті дороге серцю місце – шкільне подвір’я, де височіють кремезні каштани, тихо кружляє дух споминів…

Загалом свято пройшло в теплій привітній атмосфері, а всі присутні були сповнені глибокої радості за свій рідний навчальний заклад, який відсвяткував поважну дату – 50-річний ювілей.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply