» » Сновський ліцей №1 отримав спортивний інвентар від ГО “Лампа”

Сновський ліцей №1 отримав спортивний інвентар від ГО “Лампа”

В межах #Програма_CLEAR Громадська організація “ЛАМПА” передала спортивний інвентар Сновському ліцею №1.
️Зокрема було закуплено та передано: набір для бадмінтону, а саме: сітки, ракетки та воланчики; гнучкі палки НУДЛ; фішки конуси; гандбольні та волейбольний м’ячі; гімнастичні обручі, мат татамі та координаційну драбину.
“Рух – це здорово! Фізична активність позитивно впливає на здоров’я.  З сучасним спортивним обладнанням уроки та  заняття з фізичної культури  будуть більш захоплюючими та цікавими”, – каже вчитель фізичного виховання Ольга Карпенко.
В рамках проєкту передбачено проведення 10 спортивних заходів для людей різного віку, для яких даний інвентар буде активно використовуватися.
“На базі нашого ліцею функціонує дуже багато спортивних гуртків для дітей зі всієї громади, тому новий спортивний інвентар стане в нагоді. З нетерпінням чекаємо, коли наші діти зможуть повернутися до школи”, – каже директор Сновського ліцею №1 Алла Єрмоленко.
Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR)– це програма реагування на гуманітарні потреби в Україні, що впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз ( Global Communities  ) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку ( USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance  ).
ГО “ЛАМПА” є партнерською організацією Глобал Ком’юнітіз та реалізує проєкт “Сновщина: допомога поруч” на території Сновської громади у рамках програми CLEAR.