» » СНОВСЬКОЮ ОТГ ПОДАНО 9 ПРОЄКТІВ НА КОНКУРС ДФРР-2021

СНОВСЬКОЮ ОТГ ПОДАНО 9 ПРОЄКТІВ НА КОНКУРС ДФРР-2021

22 березня 2020 р. закінчився термін подання громадами та районами області проєктів, які візьмуть участь у конкурсному відборі на отримання фінансування у 2021 році з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). До участі у конкурсі допускаються проєкти щодо будівництва, капітального ремонту та реконструкції об`єктів соціальної інфраструктури, вартість яких перевищує  5 млн. грн., а також проекти щодо придбання (транспорту, обладнання, тощо), вартість яких перевищує 1 млн. грн. Технічні завдання, за якими можна було подати проект, визначені відповідно до пріоритетів стратегії розвитку Чернігівської області.

Сновська ОТГ взяла активну участь в даному конкурсі.  Відділом економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради належним чином підготовлено та направлено на розгляд конкурсної комісії 9 проектів від нашої громади за наступними напрямками:

Технічне завдання: «Будівництво та модернізація водопровідноканалізаційних систем»

Подано проект: «Реконструкція очисних споруд в місті Сновськ Чернігівської області».

Технічне завдання: «Створення безпечного, комфортного, сучасного освітнього середовища»

Подано проект: «Будівництво спортивного залу Сновської гімназії».

Технічне завдання: «Поліпшення умов та якості отримання населенням медичних послуг у багатопрофільних та спеціалізованих закладах охорони здоров’я»

Подано проект: «Придбання  комп`ютерного томографу для  КНП «Сновська ЦРЛ».

Технічне завдання: «Будівництво нових та капітальний ремонт, реконструкція і оснащення наявних спортивних об’єктів»

Подано проект:

«Капітальний ремонт спеціалізованої  гімнастичної спортивної зали та допоміжних приміщень, будівель та споруд за адресою: Чернігівська обл., м. Сновськ, вул. Залізнична, 41».

Технічне завдання: «Створення безпечного та комфортного середовища для оздоровлення та відпочинку дітей в області»

Подано проект: «Облаштування зон відпочинку Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба» шляхом капітального ремонту відкритого басейну, придбання спортивного майданчика та сцени з подіумом».

Технічне завдання: «Підвищення енергоефективності будівель бюджетної сфери та житлового фонду»

Подано 2 проекти:

«Теплореновація будівлі Новоборовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» шляхом проведення капітального ремонту з виділенням черговості: І черга – заміна та утеплення даху будівлі; ІІ черга – заміна віконних та дверних блоків; ІІІ черга – утеплення фасаду будівлі».

«Теплореновація будівлі Петрівського  НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» шляхом  капітального ремонту фасаду, покрівлі та  заміни віконних та дверних блоків.

Технічне завдання: «Культурно-мистецький розвиток, доступ до послуг у сфері культури».

Подано 2 проекти:

«ART простір» (Капітальний ремонт Будинку культури з впровадженням заходів з теплореновації з виділенням черговості).

«Мистецький десант» (Створення умов для надання якісних культурно-мистецьких послуг у віддалених населених пунктах громади шляхом придбання автобусу з підйомником).

Чи отримає наша громада у наступному році підтримку від держави у вигляді фінансування проєкту, або проектів з ДФРР, буде відомо через деякий час, після проведення членами обласної конкурсної комісії оцінювання та визначення переможців. Тож, побажаємо членам комісії справедливого та неупередженого оцінювання, а проектам від нашої громади – Перемоги!

 Відділ економічного розвитку та  інвестицій  Сновської міської ради