» » Сновську громаду відібрано для участі у проєкті «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Сновську громаду відібрано для участі у проєкті «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

 Для участі у проєкті «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» Сновську громаду відібрано разом з Іванівською,  Куликівською,  Менською, Михайло-Коцюбинською, Ніжинською, Остерською, Прилуцькою та Сосницькою громадами області.

У рамках проєкту  планується у серпні-вересні провести дослідження оцінки потреб громад для конкретизації специфічних викликів, що потребують юридичної підтримки ОМС та ЦНАП при наданні послуг місцевому населенню та внутрішньо-переміщеним особам.

Далі проходитимуть онлайн навчання місцевих психологів та надавачів адмінпослуг. Буде розроблено, надруковано та розповсюджено пам’ятки відповідно до потреб місцевого населення та ВПО у психосоціальній допомозі та наданні адмінпослуг.

Для надання спеціалізованої юридичної допомоги під час реалізації проєкту  будуть залучені два спеціалісти, які нададуть  консультації щодо надання послуг місцевому населенню та ВПО.

Кожній громаді в рамках проєкту від грантодавців планується надати у постійне користування оргтехніку.

 

Проєкт реалізується у рамках Програми «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» за підтримки Європейського Союзу спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) області та Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень