» » Сновську громаду відвідали представники міжнародного  Фонду «Партнерство за сильну Україну»

Сновську громаду відвідали представники міжнародного  Фонду «Партнерство за сильну Україну»

У рамках співпраці з Чернігівською обласною військовою адміністрацією з питань відновлення інфраструктури  та посилення безпекового захисту громад у Сновській міській раді відбулася зустріч  з представниками міжнародного фонду «Партнерство за сильну Україну».

Разом з керівництвом громади та керівниками структурних підрозділів було обговорено потреби нашої прикордонної громади. Зокрема гостей цікавило питання необхідності оновлення або вдосконалення системи оповіщення населення, укриттів, мережі водопостачання громади,  мобільного зв’язку та посилення сигналу українського телебачення.

«Ми завжди вдячні іноземним партнерам за допомогу та підтримку, бо за рахунок місцевого бюджету дуже складно вирішити всі безпекові питання в громаді в період воєнного стану », — сказала під час зустрічі  секретар міської ради Наталія Авдієвська.

Крім процесу відновлення та супутніх питань, делегатів цікавив стан економіки в громаді, міграція населення та інвестиції.

За результатами робочої зустрічі з представниками Фонду від міської ради готується заявка за потребами громади. Сподіваємося на плідну співпрацю  з міжнародними партнерами і залучення їхніх коштів на Сновщину.

 

Міжнародний фонд «Партнерство за сильну Україну» має на меті підтримати довгострокову стійкість України. Крім Великої Британії, яка є ініціатором створення Фонду, сюди входять США, Канада, Фінляндія, Швеція та Швейцарія.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв`язків з громадськістю